• https://www.facebook.com/hatice.topcuersoy

Psikolog Dr. HATİCE TOPÇU ERSOY

TURK PSIKOLOG LONDRA


TURK PSIKOLOG LONDRA, TURKCE TERAPI LONDRA

LONDRA'DA TURK PSİKOLOG, LONDRA'DA TÜRKÇE TERAPİ ile ilgili detaylı bilgi için tıklayın

Londra'da Turk Psikolog

İngiltere'de yaşayan Türkiye kökenli kişilerin büyük bir kısmı Londra'da yaşamaktadır. Son yıllarda Londra'da daha fazla Türk psikolog aranmaktadır.

Türk Psikologlar Londra
'da Türkçe terapi ve psikolojik danışmanlık vermektedir. Londra'da Türk ve Türkçe konuşan Türkiye kökenli bireyler Londra'da Türkçe terapi almak için Türk psikolog tercih etmektedir. Londra'da Türkçe terapi uygulayan Türk psikologlarLondra'da Türkçe konuşan uzman psikologlar hakkında bilgi için yazıyı okuyun.


Turk Psikologlar Londra

Türk Psikolog Londra, Londra Türk PsikologLondra Türkçe terapi, Londra psikologlar, aile terapisti Londra, Londra evlilik terapisi, çocuk psikolog Londra ve çift danışmanlığı, çift terapisi Londra, Turk psikolog London, Londra terapistler, Psikolog Londra, Londra Turk Psikolog, Londra Turkce Konusan Psikolog, Londra Turkce Terapi, Londra Turk Psikolojik Danisman, Londra Psikolog, Turk Psikolog Londra, Psikolog Londra konularında detaylı inceleme yapmak gerekmektedir.

Londra'da Türk aile terapisti ve evlilik terapisti de Türkçe konuşan kişiler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Londra'da Türk psikolog ve Türkçe terapi konusunda bilgi isteyen çok sayıda kişi var.

Türk Psikolog Londra - Funda Ayhan


Londra'da Türk Psikolog Funda Ayhan yetişkinlere ve ergenlere Türkçe terapi uygulamaktadır. Londra'da yaşayan genç profesyonellere ve öğrencilere yönelik psikolojik danışma ve koçluk hizmeti vermektedir. İngilizce terapi ve Türkçe terapi uygulamaktadır.

Uzman Psikolog Funda Ayhan Ege Üniversitesi'nden Psikoloji alanında lisans, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık alanında yüksek lisans derecelerine sahiptir. Londra'da İnsan Kaynakları alanında MBA programını tamamladı. Ayrıca Avrupa Konseyi Demokratik Liderlik Programı mezunudur. 
Uzun süre gelişim psikolojisi alanına yoğunlaştı ve bu alanda uzmanlaştı. 
Kariyerine bir özel eğitim kurumunda eğitmen ve sorumlu müdür olarak başladı. Hiperaktivite, dikkat eksiliği, down sendromu konularında ve kaynaştırma eğitimine devam eden hafif zihinsel engelli çocuklar konusunda derinlemesine bilgi sahibi oldu. Sonrasında çalıştığı özel bir psikiyatri kliniğinde ergenler, yetişkinler ve çiftlerle çalıştı. Bursa ve İstanbul'da uzman psikolog olarak bireyler ve aileler ile çalıştı. 
Kariyeri boyunca bireysel terapi ve aile terapisi konusunda pek çok eğitim aldı, kişisel gelişim ve psikolojik danışmanlık alanında çok sayıda eğitim seminerleri verdi. 
2010 yılından itibaren İngiltere’de bireysel terapi ve çift terapisi hizmeti vermeye başladı. Funda Ayhan Psikolog olarak Londra'da İmece Kadın Merkezinde gönüllü psikolojik danışmanlık hizmeti vermektedir. 


Londra'da Türk Psikologlar için tıklayın

Yorumlar - Yorum Yaz